5 000 HUF
Bak Izrael: Imádságos könyv zsidó hajadonoknak. Sajtó alá rendezte: Sebestyén Károly. Bp., 1894, Pesti Könyvnyomda-Rt., 267 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, ajándékozási sorokkal, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.