1 800 HUF
Dr. Büchler Sándor: A zsidók története. II. rész: A Talmud korától napjainkig. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 2 sztl. lev.+ 168 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal.