12 000 HUF
Hammillon. Deutsch-ungarisch-hebräisches Wörterbuch und Sprachübung. Német-magyar-héber szótár és nyelvgyakorlókönyv. Szerk:: E. Samuel J. Für Schule u. Hausgebrauch. Iskolai és házi használatra. Cluj/Kolozsvár,[1934.], Grafic Record,(Weinstein - Friedmann -ny.), 2+XXIV+2+448 (kéthasábos számozás) p. Német, magyar és héber nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, névbejegyzésekkel és egy lapon bejegyzésekkel.