1 000 HUF
17
Tóra öt könyve. Varsó, 1875.,Zisberg-ny. Héber nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a 7. és 17. oldalak között sérült, hiányos lapokkal, egykorú autográf bejegyzésekkel, megviselt állapotban.