Dombi Gábor: Osztályellenségek. Az 1951-es budapesti kitelepítés zsidó áldozatai. DEDIKÁLT! Bp., 2020, Nemzeti Emlékezet Bizottsága. Kiadói papírkötés.
The illustrated history of the Jewish people. Edited by Nicholas de Lange. Toronto, 1997, Key Porter. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Patai József: Az új Palesztina útjain. Bp., [1938], Múlt és Jövő, 289+3 p.+ 32 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérülésekkel, néhány lapon szakadással, sérüléssel.
Ararát. Magyar zsidó évkönyv az 1942. évre. Szerk.: Komlós Aladár. Bp., 1942, Országos Izr. Leányárvaház, 170 p.+4 t. (kétoldalas). Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos gerinccel.
Ararát. Magyar zsidó évkönyv az 1944. évre. Szerk.: Komlós Aladár. Bp., 1944, Országos Izr. Leányárvaház (Hungária-ny.), 155+(5) p.+ 4 (kétoldalas) t. Kiadói papírkötés, sérült, a könyvtesttől elváló borítóval, az 1-16. oldalak kijárnak.
Dr. Büchler Sándor: A zsidók története. II. rész: A Talmud korától napjainkig. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 2 sztl. lev.+ 168 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal.