2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Eckhart Ferenc: Magyar alkotmány és jogtörténet. I-II. félév. Bp., Vörösváry Sokszorosítóipar, 95+121 p. Egyetemi jegyzet. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítókkal, a kötéstáblák leváltak, az I. részben a 22-23. oldal között a lapok elváltak a könyvtesttől, egy lap sérült (I. r. 23/24 p.), aláhúzásokkal, bejelölésekkel és aláhúzásokkal, régi intézményi bélyegzésekkel.