5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
dr. Tusnádi Élthes Gyula (szerk.): A kihágások és felsőbirósági határozatok földmivelésügy. A rendőri bűntetőjog tára III. Az előszót írta Vitéz Dr. Keresztes-Fischer Ferenc. A szerkesztő, Tusnádi Élthes Gyula (1885-1957) jogtudományi szakíró, egyetemi tanár által Székely Miklós miniszteri osztálytanácsos, későbbi népjóléti államtitkárnak DEDIKÁLT! Bp., [1939], Stádium Sajtóvékkakat Rt., 1040 p. Második, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, foltos borítóval és lapokkal.