19505. 457. Closed Online auction Books: Military
5 000 HUF
0 HUF
Repülőgéphajózás. II. füzet: A kapcsolási hajózás. Bp., 1943, M. Kir. Honvéd Repülő Kísérleti Intézet, 80 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras