8 000 HUF
Tövisházy-Ferjentsik Ottó: Támpontok a puskásszázad harcászati kiképzéséhez. Összeáll.: - - . Bp., 1932, szerzői kiadás (Heinrich József-ny.), 245 p. Térkép-mellékletek nélkül. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a címlap kissé sérült, javított. A címlapon vitéz Papp-Kökényesdy Sándor (1900-1963) főhadnagy (később alezredes) névbejegyzésével. Ritka!