Books: Military

Number of items: 52

Gróf Dohna-Schlodien Miklós: A "Möwe" kalandjai. Ford.: Holló Márton. Bp., 1916, Athenaeum, 100 p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötésben, foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel, régi intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
19521.

1 800 HUF
4,66
5,14

Marton Boldizsár. Muzulmán sírokon. Egy I. világháborús tiszt naplójából. Összeáll.: - -. Hauteville, é.n., Parvis, 162+2 p.+1 t. (térkép.) Kiadói papírkötés. Reprint kiadás.
19522.

2 400 HUF
6,22
6,86

Kennan György: Száműzöttek sorsa Szibériában. "Szibéria" czímű művének befejező kötete: - -. Ford.: Zempléni P. Gyula. Budapest - Bécs, 1892, Deubler József. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, névbejegyzéssel.
19523.

2 800 HUF
7,25
8,00

A Honvédség Népszerű Természettudományos Kiskönyvtárának 2 kötete (24-25.): Mezencev: A szél, A világ első repülőgépének megalkotója. Bp., 1950., Honvédelmi Minisztérium Politikai Főcsoportfőnöksége. Kiadói foltos papírkötések
19524.

1 000 HUF
2,59
2,86

Huber, Uli: 1939 gegen England - Berichte und Bilder Berlin, 1940 Zeitgeschichte-Verlag Wilhelm Andermann, Kiadói vászonkötésben
19525.

2 000 HUF
5,18
5,71

Mohay Ádám: Légoltalmi ismeretek I. Székesfehérvár, 1938, Debreczeni István könyvnyomdája, 39 p. Kiadói papírkötés.
19526.

2 000 HUF
5,18
5,71

Felvidékünk-honvédségünk. (Trianontól-Kassáig). Történelmi eseménysorozat képekkel. Vitéz nagylaki Rátz Jenő előszavával. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrinyi Csoportja (Stádium-ny.), 160 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött papírkötésben, sérült, kissé hiányos gerinccel, a címlapon ajándékozási bejegyzéssel.
19527.

2 000 HUF
5,18
5,71

Stephen E. Ambrose: Az elit alakulat. Ford.: Molnár György. [Bp., 2001], GABO. Kiadói kartonált papírkötés + Charles W. Henderson: Hűen mindhalálig. A tengerészgyalogosok első éve Vietnamban. Ford.: Novák Gábor. hn., 2009, Gold Book. Kiadói kartonált papírkötés
19528.

2 600 HUF
6,74
7,43

David James Knight - Brian Hunt: Polearms of Paulus Hector Mair. Brattleboro, 2022, Echo Point Books & Media. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
19529.

2 000 HUF
5,18
5,71

Lőrincz József - Nagy Ferenc: Börtönügy Magyarországon. Bp., 1997, Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokság Sajtóiroda. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 1500 példányban. Ebből számozott 200 példány. Számozott (176./200) példány.
19530.

1 800 HUF
4,66
5,14
9

Kováts Sándor: ...elővezetés terhe mellett... Veszprém, 2010, Dózsa György Általános Iskola Iskolatörténeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
19531.

1 200 HUF
3,11
3,43

Gangyi Ferenc: Istenért - hazáért. Hazafias és alkalmi beszédek, katonabeszédek. Bp., 1941, Korda. A borító Pál György munkája. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.
19532.

1 600 HUF
4,15
4,57
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF