Books: Military

Number of items: 52

Kilián György Repülő Műszaki Főiskola története 1949-1984. Bp., 1984, Zrínyi. Kiadói haránt-alakú papírkötés, kopott borítóval.
19533.

1 600 HUF
4,15
4,57
[Adorján János - Márföldy Aladár:] A légi veszély és a védekezés módjai. Bp., [1936], Madách. Sérült vászonkötésben, az első néhány lap hiányzik.
19534.

1 400 HUF
3,63
4,00
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borító, térképmellékletekkel. valamint a vásárlásról szóló eredeti számlával
19535.

7 000 HUF
18,13
20,00
Dokumente zur Vorgeschischte des Krieges Auswärtiges Amt 1939.NR 2. Berlin, 1939. Reichsdruckerei. 488p. Kiadói papírkötésben
19536.

5 000 HUF
12,95
14,29
19537.

4 000 HUF
10,36
11,43
19538.

3 600 HUF
9,33
10,29
Vu-Ce: A háború útja. Terebess, Budapest, 1999, újszerű, szép állapotban
19539.

1 200 HUF
3,11
3,43
Szun Mester: A hadakozás regulái. Terebess, Budapest, 1997, kiadói papírkötés. Olvasatlan, szép állapotban.
19540.

1 200 HUF
3,11
3,43
Seebauer Imre: A katonai vezetés fogalmának, a katonai vezetéselmélet tárgyának és vizsgálati módszerének rendszerszemléletű megközelítése. A szerző, Seebauer Imre (1932-) által DEDIKÁLT! 209 p. Bp., é.n., Zrínyi Miklós Katonai Akadémia. Kiadói papírkötés, borítón törésnyomokkal.
19541.

2 800 HUF
7,25
8,00
Katonadalok. Bp., é.n. Mátyás könyvkiadó 32p. Modern papírborítóval
19542.

2 400 HUF
6,22
6,86
Kenyeres Dénes: Könnyűhelikopterek (Mi-1M, KA-26) története a magyar haderőben, 1961-1990. Kecskemét - Szentkirályszabadja - Börgönd. DEDIKÁLT! Kecskemét, 2005., Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés.
19543.

2 400 HUF
6,22
6,86
19544.

3 600 HUF
9,33
10,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF