Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borító, térképmellékletekkel. valamint a vásárlásról szóló eredeti számlával
Der Deutsch-Französische Krieg 1870-71. Nach den besten Quellen bearbeitet von Egmont Fehleisen, Inhaber des eisernen Kreuzes. Zweiter Band. Reutlingen, é.n., Druck und Verlag von Ensslin und Laiblin. Fekete-fehér képekkel, könyvdíszekkel és egészoldalas, színes litográfiákkal illusztrálva. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
Seebauer Imre: A katonai vezetés fogalmának, a katonai vezetéselmélet tárgyának és vizsgálati módszerének rendszerszemléletű megközelítése. A szerző, Seebauer Imre (1932-) által DEDIKÁLT! 209 p. Bp., é.n., Zrínyi Miklós Katonai Akadémia. Kiadói papírkötés, borítón törésnyomokkal.
Der Deutsch-Französische Krieg 1870-1871. Redigirt von der kriegsgeschichtlichen Abtheilung des Großen Generalstabes. Zweiter Theil, Geschichte des Krieges gegen die Republik. Zweiter Band, des Gesammtwerkes IV. Band. Berlin, 1880, E. S. Mittler & Sohn. Német nyelven Térkép-mellékletekkel. Korabeli félbőr kötésben, sérült és hiányzó gerinccel, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, intézményi bélyegzőkkel, utolsó néhány lap széle szöveget nem érintő kisebb sérüléssel.