20108.
457. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 800 HUF
Charles Darwin: Az ember származása és az ivari kiválás. I-II. kötet. Ford.: Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond, Dr. Madzsar József. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1910, Athenaeum,418+344 p + XXXII (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, fakó gerinccel, névbejegyzéssel.