20109.
457. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 800 HUF
Charles Darwin: Fajok keletkezése. I-II. köt. Fajok keletkezése természetes kiválasztás útján vagy az életrevalóbb tenyészfajok boldogulás a létért való küzdelemben. Ford.: Mikes Lajos. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1911, Athenaeum, XIX+283 p. +1 (kihajtható képtábla) t.; 310 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, fakó gerinccel, az egyik gerincen kis sérüléssel, régi bélyegzésekkel.