20094.
457. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
100 000 HUF
Herman Ottó: Magyarország pók-faunája. Ungarns Spinnen-Fauna. Im Auftrage der Kön. Ungar. Naturwissenschaftlichen Gesellschaft. I-III. kötet. [Két kötetbe kötve.] I. köt.: Általános rész. Allgemeiner Theil. II. köt.: A rendszer. Das System. III. köt.: Leíró rész. Beschreibender Theil. Bp., 1876-1879, Kir.. M. Természettudományi Társulat, (Franklin-ny.), XIX+1+119+1 p. + I-III (hártyapapírral védett litográfiák) t. + 3 (táblamagyarázatok) sztl. lev.; 6+2+100 p. + IV-VI (hártyapapírral védett litográfiák) t.; XIX+394+2 p. +VII-X. (hártyapapírral védett litográfiák) t. Magyar-német bilingvis. A szerző első megjelent műve. Átkötött félvászon-kötések, a borítókon kopásnyomokkal, Werschetz (Versec), Carl Ch. Hammerschmidt-kötés, foxing foltokkal.