20147.
457. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 800 HUF
Korányi Sándor: A vesebajok funkcionális pathologiája és therapiája klinikai elÅ‘adásokban. Ford.: Hetényi Géza. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXV. köt. Bp., 1930, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, X+309 p. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borÃtón kis kopásnyomokkal.