20101.
457. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Stephens Henry: Mezei gazdaság könyve I. köt. - - "The book of the farm" czímű munkája nyomán a hazai körülményekhez alkalmazva. Kiadják Korizmics László, Benkő Dániel, Mórocz István. Pest, 1855., Herz János, 4+XII+540+1 p. Szövegközti fametszetű illusztrációkkal. Korabeli egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal, hiányzó táblákkal.