20110.
457. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 600 HUF
Walther Johannes: A föld és az élet története. Ford. és újabb képekkel kiegészítette: Dr. Gorka Sándor. Bp., 1911., Kir. Magyar Természettudományi Társulat,("Pátria"-ny.) Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval, benne újságcikkel.