20107.
457. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Weisz Ede: Az ízületi betegségek gyógyítása különös tekintettel a balneo-fizikális gyógymódokra. / Körmöczi Emil: A vér betegségeinek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára VI. köt. Bp., 1904, Singer és Wolfner, 206+2+105+22 p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, az elején kissé laza fűzéssel.