Ernst Haeckel: Az élet csodái I-II. köt. Ford.: Czóbel Ernő, Fülöp Zsigmond és Veres Mihály. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1911, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1935 Magyarország orvosainak évkönyve és címtára. Szerk.: Pesti Emil és Pesti Ernő. Bp., 1935, "Petőfi". Kiadói papírkötés, foltos borítóval, néhány javított lappal.
5 db homeopátia könyv: Josef Rau: A klasszikus homeopátia. A leghatékonyabb gyógymód.; Piero Bressan - Roberto Chiej Gamacchio: Homeopátia. Szerek, receptek, kezelési javaslatok.; Rima Handley: Homeopátiáról nőknek.; Dr. Ébert Jenő: A homeopátia gyógyító ereje.; Robin Hayfield: Homeopátia. Útmutató a mindennapi egészségmegőrzéshez. Vegyes, nagyrészt jó állapotban.
Sztrókay Kálmán 2 műve: Száz kísérlet.; Még száz kísérlet. Say Kornél közreműködésével és rajzaival. Bp., é.n., (Kir. M.) Egyetemi Nyomda. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói papírkötés/félvászon-kötés, foltokkal, az egyik kötet sérült borítóval.
Gerlóczy Zsigmond: A fertőző betegségekről és az azok ellen való védekezésről. Az Egészség Könyvtára VIII. köt. Bp., 1908, Franklin-Társulat, 123+(7) p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, az elülső kötéstábla levált, helyenként kissé foltos.
Dr. Kármán Samu: Csecsemőtáplálás és táplálkozási zavarok. Bp., [1930], Athenaeum, 175+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült, a hátsó borító levált, belül nagyrészt jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Faliznyó Endre: Szorzókönyv. 1000-ig terjedő szorzóval bővített kiadásban. Szerk. és kiadja: - - . Pécs, 1926, szerzői kiadás (Bp., MÁV Menetjegynyomda), 321 p. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, régi intézményi bélyegzőkkel.
Dr. Völgyesi Ferenc: Minden a lélek. A démonológiától a gyógyhipnózisig. Bp., 1942, Dante, 456 p.+ CXLVII (fekete-fehér képek) t. Harmadik, bővített és új képanyaggal kiegészített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, egy lapon kisebb szakadással.