Tátrallyay (Wein) Zoltán: A felső légutak betegségei. A szerző, Dr. Tátrallyay (Wein) Zoltán (1887-1954) fül-orr-gégész által DEDIKÁLT példány. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat "A légzési szervek betegségei c. kötetének I. részre. Különlenyomat. Bp., 1941,Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat,(Cegléd,Garab József, XII+126 p. Korabeli kopott egészvászon-kötés.
Valamint további 3műve:
Fül-, orr-, torok és gégebajok gyógykezelése. Különelnyomat. Bp., 1940, Szerzői, (Stephaneum-ny.), 569-626 p. Kiadói papírkötés.;
A lapos koponyacsontok osteomyelitiséről. Különlenyomat. Bp.,(1943), Hungária-ny., 751-778 p. Kiadói papírkötés, rajzzal, egy foltos lappal.;
Emlékbeszéd Politzer Ádám születésének 100-ik évfordulójára. Gyógyászat Tudományos Közleményei Különlenyomat. Bp., 1936, Globus-ny., 5 p. Két példány.;
Salamon Henrik: Fogpótlástan. A fogpótlási módszerek orvosi és technikai leírása. Bp., 1923, Mai Henrik és Fia, XI+312 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Szabó József: Gyakorlati fogászat. Bp., 1925,"Universitas", XV+656 p. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel, foltos lapokkal.
Korányi Sándor: A vesebajok funkcionális pathologiája és therapiája klinikai előadásokban. Ford.: Hetényi Géza. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXV. köt. Bp., 1930, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, X+309 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
2 db gyermekegészségügyi füzet: Dr. Heim Pál: A gyermekeke táplálkozása. Szülők Könyvtára 4. sz. Bp., [1926], "Studium" (Franklin-ny.), 56 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. + Guttermuth János: A gyermekfogak ápolása. Fogaink praktikus kezelése. Az amalgam-hidakról. Bp., 1928, Held-ny. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, kissé hullámos.
Hüttl Tivadar Emlékkönyv. Tanári működésének 20. évfordulójára 1921-1941. Debrecen, 1941., M. Kir. Tisza István Tudományegyetemi Nyomda, 1 t.+621+3 p.+1 (kihajtható) t. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.