Klimkó Dezső: Az általános érzéstelenítés. Bakay Lajos előszavával. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXXIII. köt. Bp., 1933, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 131 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek. Értekezések a magyar orvostörténelem köréből II. köt. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXII. köt. Bp., 1929, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 6+337 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a borítón címkenyommal, sérült gerinccel.
Dr. Justus Jakab: A bőrbetegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára XI. köt. Bp., 1911, Singer és Wolfner,12+XLII+2+220+12 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, egy lapon bejegyzéssel.
Dr. Theiss Ede: Az áralakulás, termelés és jövedelemeloszlás matematikai elmélete. (Különlenyomat a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet Közlönye 1931-i évfolyamából). Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 98+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, részben fakó borítóval, helyenként apró lapszéli szakadásokkal. Az első oldalon dedikációval(?) vagy ajándékozási sorokkal.
Bulletin de la Société Géologique de France 1846 - 1847. Párizs, 1847, Au lieu des séances de la Société. Francia nyelven. Félvászonkötés, kartonnal pótotl gerinccel, intézményi bélyegzőkkel, néhány kevés lap kissé foxing foltos.
Szász Pál: A differenciál- és integrálszámítás elemei. I-II. köt. Fejér Lipót előszavával. Bp., 1935, Franklin-Társulat, XIV+(2)+476 p.; X+(2)+460 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, az első kötet hiányos címlappal.