Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 74

20155.

1 800 HUF
4,66
5,14
Schächter Miksa: Sebészeti gyógyítás. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára IV. köt. Bp., 1904, Singer és Wolfner,256+20 p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal.
20156.

5 000 HUF
12,95
14,29
Makara Lajos: A végtagok sebészeti bántalmainak gyógyítása.Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára VIII. köt. Bp., 1905, Singer és Wolfner, 4+276+20 p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal.
20157.

5 000 HUF
12,95
14,29
Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek. Értekezések a magyar orvostörténelem köréből II. köt. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXII. köt. Bp., 1929, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 6+337 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a borítón címkenyommal, sérült gerinccel.
20158.

1 800 HUF
4,66
5,14
Dr. Justus Jakab: A bőrbetegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára XI. köt. Bp., 1911, Singer és Wolfner,12+XLII+2+220+12 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, egy lapon bejegyzéssel.
20159.

1 800 HUF
4,66
5,14
Dr. Theiss Ede: Az áralakulás, termelés és jövedelemeloszlás matematikai elmélete. (Különlenyomat a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet Közlönye 1931-i évfolyamából). Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 98+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, részben fakó borítóval, helyenként apró lapszéli szakadásokkal. Az első oldalon dedikációval(?) vagy ajándékozási sorokkal.
20160.

1 600 HUF
4,15
4,57
Csiszár Sándor: A szín-térhatású anaglif ábrázolás. Geometria - fotogrammetria - hegyrajz. Függelék. Bp., 1942, Magyar Fotogrammetriai Társaság, 124 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Nézőkével. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
20161.

1 600 HUF
4,15
4,57
Bulletin de la Société Géologique de France 1846 - 1847. Párizs, 1847, Au lieu des séances de la Société. Francia nyelven. Félvászonkötés, kartonnal pótotl gerinccel, intézményi bélyegzőkkel, néhány kevés lap kissé foxing foltos.
20162.

8 000 HUF
20,73
22,86
Kovács Izsó: Hemopatia. A vérgyógyítás és eredményei. Bp., 1910, Nap. Kiadói egészvászon-kötés.
20164.

2 000 HUF
5,18
5,71
20165.

1 800 HUF
4,66
5,14
Charles S. Carver - Michael F. Scheier: Személyiségpszichológia. Osiris, Budapest, 2003. Kiadói kartonált papírkötés.
20166.

2 200 HUF
5,70
6,29
20167.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF