4 400 HUF
11,40 EUR, 12,57 USD
Culbertson, Ely: Contract Bridge Blue Book of 1933. New York, 1933, The Bridge World, XXXII+598+(2) p. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, fakó gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.