2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Kern, Maximilian: Das Auge des Fo. Stuttgart, Berlin, Leipzig, é.n., Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, festett lapélekkel, címlapon magánkönyvtári bélyegzővel, gerincen apró sérüléssel, borítón apró kopásnyomokkal, hátoldala kissé foltos.