1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
[Alpáry Imre] van Tromp I.: Sorsunk és a csillagok. (Népszerű asztrológia). Bp., 1941, Cserépfalvi (Pápai Ernő-ny.), 300+(3) p. Második kiadás. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborító sérült, javított (korabeli adópengős illetékbélyegekkel megragasztva).