2 000 HUF
B. Csűrös Emília: Hadik András népe. Regény az ifjúságnak. Györgyfi György rajzaival. Bp., [1943], Szent István-Társulat, 161+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.