2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Dante Alighieri: Az új élet. La vita nuova. Kétnyelvű remekművek I. Jékely Zoltán fordítása. A bevezetés Fülep Lajos műve. Bp., é.n., Franklin. 145+3 p. Magyar és olasz nyelven. Kiadói egészbőr kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.