1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Dante Könyvkiadó Emlékkönyve. 1919-1935. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1936, Dante. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval.