1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Daudet, Alphonse: A kis izé. Ifjusági regény. Ford.: Csetényi Erzsi. Végh Dezső rajzaival. Bp., é.n. (cca 1930), Dante, 168 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kopott gerinccel, helyenként foltos lapokkal.