5 000 HUF
37
Erdélyi Zoltán: Vesztett boldogság. Verses regény. A szerző, Erdélyi Zoltán (1872-1915) író, költő, újságíró által Nagy Miklós (1840-1907) újságíró a Vasárnapi Ujság szerkesztője részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1898,Franklin, 151 p. + 9 t. Első kiadás! Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, apró kopásnyomokkal, jó állapotban. Szentpéteri Erdélyi Zoltán (1872-1915) író, költő, újságíró. Erdélyi Döme ügyvéd és csolnokosi Cholnoky Ilona fia.