20654. 457. Closed Online auction Books: Other rarities
1 400 HUF
0 HUF
Fekete István: Őszi vásár. Bartha László illusztrációival. Bp., 1962, Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, minimálisan sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : tg