2 400 HUF
Fekete Lajos: Béklyózott erők feltámadása. (Versek). Novisad (Újvidék), 1926, szerzői kiadás (Farkas és Dürbeck-ny.), 94+(2) p. Egyetlen kiadás. Egészvászon-kötésben, a borítón némi kopással, kis sérülésekkel, belül nagyrészt jó állapotban. A címlapon a szerző aláírásával.