20791. 457. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Gárdonyi Géza: Annuska. Vígjáték három felvonásban. Bp., 1903, Singer és Wolfner, 8+182 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Wolfner-kötés, festett lapélekkel, kissé foltos lapokkal.
Photo of the item taken by : nagy_andras