1 600 HUF
[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Göre Gábor bíró úr könyve. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói kopott egészvászon-kötés, sérült, szétvált gerinccel és szétvált kötéssel, tulajdonosi bejegyzésekkel, foltos lapokkal.