2 400 HUF
Goda Géza: János generális. Történeti elbeszélés. Az ifjuság számára irta - - . Mühlbeck Károly eredeti rajzaival. Bp., 1904, Athenaeum, 1 sztl. lev. + 159 p. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, több sérült, javított lappal, néhány helyen tollas firkákkal, tulajdonosi névbélyegzővel.