4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Gracza György: A nevető Magyarország I-II. köt. Egyetemes adomagyűjtemény I-II. köt. Összeáll.: - -. Bp.,1901,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 4+380 p.+5 t.; 4+371 p.+7 t. Egészoldalas képtáblákkal, és oldalszámozáson belül egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötés, a II. kötet gerince sérült, de ezt leszámítva belül jó állapotban.