1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Havas Zsigmond: Didergők. Bp., é.n., Forrás, 163 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, helyenként javított, kissé foltos lapokkal.