21040. 457. Closed Online auction Books: Other rarities
1 800 HUF
0 HUF
James Fenimore Cooper: Nagy indiánkönyv. Vadölő, Az utolsó Mohikán, Nyomkereső, Bőrharisnya, A préri. Bp., 1976, Móra. Kiadói kopott félvászon-kötés.
Photo of the item taken by : tg