1 600 HUF
20
K. Nagy Sándor: Ãœgyes-bajos ember könyve. Útba igazÃtás minden ügyben és bajban. Bp., 1913, Franklin. Félvászon kötés, belül a gerincnél részben levált, sérült lapok, viseltes állapotban.