1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Koós Hutás Gergely: Örökség. Regény. I-II. köt. [Egy kötetben.] Bp., 1943., Koós H. G. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső illusztrált papír védőborítót az elülső borítóra kasírozták, kopott borítóval, néhány lap szakadt.