2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Lengyel Zoltán: Magyar névkönyv. Írta és összeállította: - -. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1917., [Dick Manó], (Nap-ny.), 213+2 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, laza fűzéssel.