1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Lin Yutang: Mi kínaiak. Fordította Benedek Marcell. Bp., 1943, Révai. Huszonharmadik ezer. 371 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.