7 000 HUF
Márai Sándor: Idegen emberek. Regény. I-II. köt. [Egy kötetben.] Bp.,(1930), Pantheon, 199+1; 242+4 p. Első kiadás. A borító Kner Albert munkája. Kiadói papírkötés, szakadozott, sérült, kopott borítóval, a hátsó borítón alsó sarkán hiánnyal.