5 000 HUF
Max Brod: Jugend im Nebel. A szerző, Max Brod (1884-1968) német nyelvű zsidó író, költő által DEDIKÁLT példány. Witten - Berlin, 1959, Eckart-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, javított, kissé kopott, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.