2 000 HUF
10
Örök Magyarország. Ezer év szenvedése és dicsÅ‘sége a magyar költészetben. A Magyar Könyvkiadók és KönyvkereskedÅ‘k ajándéka a felszabadult felvidéki magyar testvéreknek. Bp., 1938, Magyar Könyvkiadók és KönyvkereskedÅ‘k Országos Egyesülete. 1938 karácsonya, névre szóló példány. Kiadói kartonált papÃrkötés, kissé kopott, kissé foltos borÃtóval, kissé sérült gerinccel.