2 000 HUF
Pintér Jenő: - - magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I-II. kötet. I.: A magyar irodalom a XX. századig. II.: A magyar irodalom a XX. században. Bp., 1928, Franklin-Társulat. Egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítókkal és lapszélekkel, az I. kötet utolsó két lapja és a hátsó borító sérült.