2 800 HUF
Reid, Mayne (1818-1883): A skalp-vadászok. Regényes történet a serdültebb ifjuság számára. Írta - - kapitány. Átdolgozta Kürthy Emil. Bp.,[1897], Révai, (Nagy Sándor-ny.),252+2 p. Második kiadás. Oldalszámozáson belül fekete-fehér egészoldalas képtáblával. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, néhány foltos, illetve kissé foltos lapokkal.