2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Reiner Bertalan: Magyar kulturképek. Ujabb sorozat. Bp., 1892., "Szépirodalmi Könyvtár", 112 p. Átkötött egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, javított, foltos címlappal, foltos lapokkal.