1 600 HUF
S. Weisse: A titkos prostitúció és a félvilág. Dr. Áldor Viktor és Dr. Kurt Moreck közreműködésével írta: - - Vita Sexualis V. Bp., én., Sándor József és Társa,(Thália-ny.) Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.