4 400 HUF
Schiller, [Friedrich]: Das Lied von der Glocke. Mit Illustrationen von C. Jäger und A. Müller. München, é.n. (cca 1880), Friedr. Bruckmann's Verlag, 3 sztl. lev.+ 22 p. + 12 (egészoldalas fénynyomatok) t. Német nyelven. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.