4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Sienkiewicz Henrik: Quo vadis? I-II. köt. Történeti regény Nero császár korából. Ford.: Szekrényi Lajos. Bp., 1903, Fordító,(Stephaneum-ny.), 311 p. + 13 t.; 305+1 p. +16 t. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, egy-két lapszéli szakadással, az I. kötetből kijáró elülső szennylappal, a II. kötetben az elülső szennylap hiányzik, a címlap szakadt.